Twój koszyk jest pusty

Meble tapicerowane do pokoju dziecka

Tapicerowane meble do pokoju dziecięcego to doskonała inwestycja na lata. U nas zrealizujesz wszelkiego rodzaju fotele z indywidualnym obiciem, które dopasujesz zarówno do potrzeb swoich, jak i dziecka. Zdajemy sobie sprawę, że wygoda w domu jest bardzo ważna, dlatego jeśli szukasz dobrej jakości mebli do pokoju dziecięcego, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Wychodząc naprzeciw wymaganiom, tworzymy trwałe i solidne meble, które posłużą przez wiele lat. Tym bardziej jeśli mowa o egzemplarzach dla dzieci, które bawiąc się, zużywają wszystkie produkty szybciej, a one same poddane są wysokiej próbie trwałości. Fotele z podnóżkiem ułatwią sprzątanie podłogi. Aranżując pokój dla najmłodszych, możesz u nas dopasować kolor i teksturę materiału, które będą najlepiej pasować do wnętrza.

Fotel Romeo z podnóżkiem
2 130,00 zł
Fotel Julia z podnóżkiem
1 180,00 zł
Fotel Tristan z podnóżkiem
1 280,00 zł
Fotel Tristan z podnóżkiem
1 170,00 zł
Fotel Paul 008aF, grupa tkanin 3
1 272,00 zł
Fotel Oslo 003dF, grupa tkanin 2
1 115,00 zł
Fotel Warna 005F, grupa tkanin 2
1 041,00 zł
Fotel Paul guziki 008aFg, grupa tkanin 2
Nowość
1 224,00 zł

Tapicerowane meble wysokiej jakości do pokoju dziecięcego

Pokój dziecka urządzany jest głównie ze względu na funkcjonalność. Zazwyczaj jego metraż nie jest duży, dlatego warto wybierać takie meble tapicerowane, które będą zarówno przydatne, jak i będą odgrywać rolę dekoracyjną. U nas zamówisz idealne wersje na takie rozwiązanie. Wszystkie meble do pokoju dla dziecka tworzymy indywidualnie. Możesz wybrać rodzaj i kolor obicia do własnych potrzeb. Bogata gama odcieni pozwoli na wręcz idealne dopasowanie np. do pozostałych elementów lub koloru ścian i dekoracji.


Zarówno meble do dziecięcego pokoju, jak i do innych pomieszczeń w domu tworzymy z myślą o najwyższym komforcie dla domowników. Dopracowujemy fotele tapicerowane i inne meble, tak aby ich ostateczny wygląd był zapierający dech w piersiach. Posiadamy w zanadrzu wiele rodzajów materiałów, więc jeśli masz jakiekolwiek wymagania odnośnie tekstury, prosimy o informację. W celu doprecyzowania szczegółów zapraszamy do skontaktowania się z nami.